Pozvánka a info

Promo-predmety Touareg Club Slovakia

Svoju premiéru na Touareg desert experience 2015 budú mať aj nové prírastky do portfólia promo-predmetov Touareg Clubu Slovakia:- dva kusy nových 4m beachflag-ov - a 7,5 metra široká nafukovacia brána s logami Touareg Clubu Slovakia a Volkswagen, ktorá je však ešte  vo výrobe. Ale do konca mája by mala byť určite hotová. Dúfame, že sa budú páčiť ;)

,,Touareg energy drink" a ,,Touareg desert experience"

Podarilo sa nám nadviazať spoluprácu so spoločnosťou WRS SK, ktorá sa zaoberá výrobou a distribúciou Energy drinkov BOSS, ktorá nám pripravila dva druhy reprezentačných vysokokvalitných energetických nápojov na prírodnej báze s názvom ,,Touareg energy drink" a ,,Touareg desert experience" Dúfame, že budú hodnotnou a zároveň chutnou spomienkou ;)

Posledných niekoľko dní

Posledných niekoľko dní sme Vám žiaľ pre pracovnú zaneprázdnenosť nedokázali prinášať aktuálne informácie ohľadom prípravy Touareg desert experience 2015. To však neznamená, že sme sa príprave najdôležitejšej a tiež najväčšej akcie Touareg Clubu Slovakia nevenovali intenzívne po nociach a tiež z časti aj vo dne :) Postupne Vám budeme predstavovať ďalších partnerov Touareg desert experience 2015 a tiež Vám budeme predstavovať pripravené promo-novinky Touareg Clubu Slovakia vytvorené za posledné dni. Nakoľko chceme dodržať dané slovo a každou nasledujúcou akciou sa budeme snažiť zvyšovať úroveň poskytovaných služieb a tak ďalej zvyšovať kredit Touareg Clubu Slovakia.

Aktuálne počty registrácií k dnešnému dňu

Aktuálne počty registrácií k dnešnému dňu : - 34x Touareg - 3x Amarok - 1x Tiguan Celkovo je dosiaľ registrovaných 38 posádok. ... Kto má záujem zúčastniť sa Touareg desert experience 2015, má tak poslednú možnosť registrovať sa! ZOSTÁVAJÚ POSLEDNÉ 2 REGISTRÁCIE!!!Registrácia sa uzatvorí číslom 40, ako bolo uvedené, čo predpokladáme v priebehu víkendu. Na všetkých registrovaných sa už teraz všetci tešíme.

Doplnenie programu - jazda na koňoch

Naša členka Anka Pipišková taktiež ponúkla pomocnú ruku pri organizácii Touareg desert experience 2015 a na spestrenie programu, zabavenie a zvezenie  vašich detí privezú 3. koníkov a jedno frizské žriebä. Sú to veľkí nadšenci koní, ktorí ich viac liečia a zachraňujú, ako jazdia. Vždy spoľahlivo ťahá vozík s koňmi ich Touareg a privezú i ťažnú kobylu Anabell, ktorú všetci odpísali a mala skončiť na jatkách...no žije a chodí s radosťou... Nejde im o prestíž, ale o to, aby človek zvieratá hlavne chránil a o spojenie človeka s prírodou...

Doplnenie programu- jazda na bugi Polaris

Dnes nám pomocnú ruku so spestrením už daného programu ponúkli naši dobrí priatelia z Českej republiky, ktorí Vám predvedú malú exibíciu na bugi Polaris Ranger RZR a zároveň v určitých časových intervaloch, prevezú Vaše detičky,..prípadne akčné mamičky  ;) Deťom k dispozícii by malo byť 4-5 bugín RZR Polaris.  Dnešné aktuálne počty registrácií sú : - 26x Touareg... - 2x Amarokčiže zostáva už len posledných 12 registrácií!

Doplňujúce info..

Doplňujúce info.. Po dnešnej niekoľkohodinovej porade sme usúdili, že predajný bufet nebude potrebné zabezpečovať a celodenná strava pozostávajúca z troch druhov jedla - gulášu, VW párok Currywurst a polievky Gaspacho, ktoré budú k dispozícii počas celého poludnia, bude určite postačujúca. Samozrejme tiež aj s nápojmi ;) Pre deti do 12 rokov sa pripravuje špeciálny program agentúrou.Na účasti nášho maskota-ťavy intenzívne pracujeme už niekoľko dní. Veríme, že sa nám podarí ju na Záhorie dostať. Ako už bolo spomenuté vyššie, tak TCS sa plánuje spolupodieľať na jej chove formou adopcie. Keďže sa však jedná o vyššiu čiastku, tak dúfame, že nás v tomto dobročinnom projekte podporíte i Vy. Súťaže budú dve na vozidlách Touareg II. generácie. Konkrétne v jazde zručnosti podľa Area View cez prekážky a druhá s nádobou na prednej kapote naplnenou vodou taktiež cez prekážky. Najlepší traja jazdci týchto dvoch súťaží získavajú už spomínanú jazdu na Touareg špeciáli (tj 6 osôb)...

Prihláška člena TCS

prihláška člena

Kontaktujte nás

Dokumenty TCS

Stanovy TCS

Stanovy TCS - 1.pdfStanovy TCS - 2.pdfStanovy TCS - 3.pdfStanovy TCS - 4.pdfStanovy TCS - 5.pdfStanovy TCS - 6.pdf

Notárska zápisnica

Notárska zápisnica 2015-1.pdfNotárska zápisnica 2015-2.pdfNotárska zápisnica 2015-3.pdfNotárska zápisnica 2015-4.pdfNotárska zápisnica 2015-6.pdf