Berlin, Berlin

Posledná etapa našej cesty po Škandinávii neďaleko Štokholmu bola pre silný dážď o niečo ťažšia. Chceme sa poďakovať zástupcom firmy Volkswagen Švédsko za pekné privítanie a podporu na našej poslednej zastávke pri doplnení p...aliva v Štokholme. Z dôvodu zhoršených poveternostných podmienok sme zmeškali naplánovaný trajekt z Rødbyhavn do Puttgarden o 04:15, ale o 20 minút neskôr sme sa dostali na palubu ďalšieho trajektu a tak sme si dali prestávku 45 minút, na malý odpočinok a ,,chytenie druhého dychu". Boli sme veľmi radi, že sme mohli  použiť palubnú sprchu - Je to úžasné, ako sme si zvykli na jednoduché veci každodenného života!
Škandinávia v nás zanechala množstvo dojmov. Prešli sme ju za 24 hodín v arktických podmienkach a miernom jesennom počasií.
Pôjdeme obchvatom okolo Lübeck 's počas špičky a tak dúfam, že sa nám podarí byť v stanovenom čase našej zastávky na doplnenie paliva o 9 hodine v Berlíne.
#capetocape #VWtouareg #rainerzietlow #nordkappcapeagulhas #challenge4
#worldrecord #norwaysouthafrica #HPC2C
  More on: www.touareg-capetocape.com
 
Heavy rain around Stockholm made the last stage of our journey through Scandinavia a little harder. We want to thank Volkswagen Sweden for the nice welcome and the support at our last fuel stop in Stockholm. We missed the scheduled ferry fr...om Røgby to Puttgarden at 4.15 a.m. scarcely due to weather conditions, but 20 minutes later we went on board of the next connection and took the break of 45 min to catch our breath. We were happy to use the on-board shower - it´s amazing how you learn to cherish the simple things of every day life!
We leave Scandinavia with lots of impressions. In only 24 hours we´ve experienced arctic conditions and checked out of Denmark in mild autumn weather.
We´ll take a detour around Lübeck´s rush hour and hope to be in time for our fuel stop in Berlin at 9 o´clock.
#capetocape #VWtouareg #rainerzietlow #nordkappcapeagulhas #challenge4
#worldrecord #norwaysouthafrica #HPC2C
More on: www.touareg-capetocape.com

Prihláška člena TCS

prihláška člena

Kontaktujte nás

Dokumenty TCS

Stanovy TCS

Stanovy TCS - 1.pdfStanovy TCS - 2.pdfStanovy TCS - 3.pdfStanovy TCS - 4.pdfStanovy TCS - 5.pdfStanovy TCS - 6.pdf

Notárska zápisnica

Notárska zápisnica 2015-1.pdfNotárska zápisnica 2015-2.pdfNotárska zápisnica 2015-3.pdfNotárska zápisnica 2015-4.pdfNotárska zápisnica 2015-6.pdf