Vianočný Touareg večierok 2014 + Wellness & SPA

Rok 2014 bol pre nás všetkých veľmi náročný a tak sme sa ku koncu roku rozhodli pre poriadny relax v očarujúcej zimnej prírode a zároveň si vychutnali prvotriedne služby Wellness & Spa Hotela Čertov***, ktorý je situovaný v prekrásnom prostredí Javorníkov - súčasť Chránenej krajinnej oblasti Kysuce. Miesto konania večierka sme zvolili zámerne na bývalých hraniciach Slovenska a Česka, nakoľko našich akcií sa v hojnom počte zúčastňujú aj naši priatelia s vozidlami Touareg a Amarok z Česka, a tak sa tieto akcie stali vlastne ,,medzinárodnými" ;) Toto stretnutie bude tentokrát na území oboch štátov : Slovensko - ubytovanie, recepcia, wellness, guľovačka, stavanie Touarega zo snehu :) ...možno aj diskotéka :) ..ohňostrojČesko - v riešení je jazdenie snehovými poliami a lesnými cestami a tak možnosť otestovať si pohon 4x4 na snehu..a tiež jazdu zručnosti ..teda dúfame, že nám bude počasie priať a poriadne nasneží ;) ..ďalšie info budeme pridávať postupne, ako budú dohadované a potvrdzované.. Dúfame, že si tento rozlúčkový večierok s Touareg-rokom 2014 nenecháte ujsť a poriadne si spolu s nami užijete bláznivú poslednú akciu tohto roka ;) Tešíme sa na Vás...

Kedy ?

13.12.2014 

10:30 hod.


Kde ?  

Hotel Čertov*** Wellness & Spa

GPS N 49°16´48.72"

        E 18°12´49.87"

 

SKI Centrum Kohútka

GPS N 49°17'42.08"

        E 18°13'48.30"

 

Program:

10:30-11:00 Hotel Čertov - zraz

                                           - registrácia

                                           - ubytovanie

                                                   

11:30-12:00 - spoločný presun do SKI Centra Kohútka - Horský hotel Kohútka*** - občerstvenie - domáca klobása, horčica, chlieb

                                                                                                                                                                   - nealko

                                                                                                                                                                   - káva/čaj

                                                                                            - v sprievode Horskej služby ČR prejazd hrebeňovou cestou - krásne panorámy

                                                                                             ( v prípade veľmi nepriaznivého počasia zmena programu)

 

 

14:30-15:00 - návrat do Hotela Čertov - relax vo vyhrievaných bazénoch 30/36°C

                                                                - prípadne vstup do wellness

 

17:00 - začiatok večierka - prípitok - sekt

                 - 1. večera - polievka - slepačí vývar s mäsom a rezancami

                                                     - bravčový plátok na prírodno so slaninkou, ½ ryža, ½ opek. zemiaky, obloha

                                   - káva/čaj

                                   - nealko - rôzne druhy počas celého večera

                                   - slané/sladké pečivo

               - hudobná produkcia

               - premietanie fotografií a videí zo stretnutí a expedícií

               - voľná zábava - biliard, air hockey, stolný tenis

                                          - bowling

 

                 - 2. večera - čertovská kapusnica, chlieb 

              - ohňostroj

 

Vstupné na osobu je 27 €.

Zahŕňa :

- občerstvenie v Horskom hoteli Kohútka*** - domáca klobása, horčica, chlieb, nealko, káva/čaj

- Hotel Čertov***-  prípitok-sekt, káva/čaj, nealko počas celého večera, slané/sladké pečivo,  1.+2.večera, ohňostroj.

 

Ubytovanie si hradí každý zvlášť!

- ubytovanie je 28€/osobu/noc +0,50€ poplatok obci. V cene je zahrnuté ubytovanie, vstup do vyhrievaných bazénov, raňajky 14.12., wifi pripojenie, biliard, air hockey, stolný tenis, podzemné parkovanie.

 

Ďalšie spoplatnené služby hotela :

- bowlingová dráha - cena 8€/hod.

- wellness - fínska sauna, infra sauna, parná sauna, whirpooll, relaxačná miestnosť, kneipova cesta, vyhrievané lehátka - 8€/2hod. (možnosť skupinových
zliav)

-masáže -

 

Tešíme sa na Vás

Stanislav Krajmer

predseda

Touareg Club Slovakia

 

Svoju účasť a tiež počet osôb
je potrebné nahlásiť registračným formulárom na
https://www.touaregclub.sk/

https://www.touaregclub.sk/kalendar-akcii/vianocny-touareg-vecierok-2014-wellness-spa/registracny-formular/Chceli by sme všetkých poprosiť, aby svoju a tiež registrácie ostatných členov posádky brali záväzne a v prípade nepredvídaných okolností, ktoré by Vám znemožnili zúčastniť sa akcie, túto skutočnosť nám oznámili s dostatočným predstihom, aby bolo možné stornovať vašu účasť a nevznikali nám tým zbytočné náklady. Nakoľko za všetky nezúčastnené osoby z predchádzajúcich akcií sme museli dosiaľ vždy tieto náklady zaplatiť zo svojho! A nikdy! nám tieto náklady nepreplácal ani importér značky VW - Porsche Slovakia s r.o. a ani fabrika Volkswagen a.s., ako títo ľudia následne oponovali!

V prípade nezrušenia registrácie s dostatočným predstihom, t.j. min. 7 dní (prípadne dohodou) síce neradi, ale budeme nútení Vám zaslať doklad s požiadavkou na úhradu vzniknutých nákladov.

 

Sme Nezisková organizácia a tieto akcie neorganizujeme z dôvodu nejakého pomyselného zisku, ale pre Vás všetkých, aby ste sa mohli stretnúť, vzájomne spoznať, vymeniť si skúsenosti, či poradiť si navzájom, naučiť sa čo to o spôsobe jazdy v teréne a prípadne si tiež vyskúšať správanie vozidla v ňom, dostať
sa s vozidlami na miesta, kam by ste sa asi niky nedostali, ale vzhľadom na prístup niektorých ľudí k týmto našim akciám, ktorí sa síce zaregistrujú,
ale následne bez udania dôvodu neprídu, tak bez značných dotácií zo strany predsedu klubu by sme dávno neboli už nezisková, ale totálne ,,stratová" organizácia s niekoľko tisícovým schodkom!

 Vianočný
Touareg večierok 2014 + Wellness & SPA


Posledné tohtoročné stretnutie nám máličko pozmenilo počasie, ktoré nám nedoprialo dostatok snehu, počet zúčastnených zasa zredukovali rôzne virózy, nečakané  odcestovania, rodinné problémy a nákupy vianočných darčekov a tiež firemné večierky, ale podstatné je, že sa opäť zišla super partia ľudí z Česka a Slovenska, pre ktorých je Touareg/Amarok skutočne srdcová záležitosť.
Začiatok sa nám trocha posunul pre meškanie slovenských posádok, keďže sme sa postupne všetci pripájali na D1 na diaľničných odpočívadlách a tak nás českí kolegovia museli chvíľu čakať v hoteli.
Nasledovalo zvítanie a presun na horský hotel Kohútka, kde nás už čakala horúca polievka na zahriatie, klobása, nealko a káva.
Cestou späť na parkovisko ku autám sa strhla guľovačka, ktorej obeťou som sa stal samozrejme ja :(  a Karči, Tomáš, Luboš a Marko si prišli na svoje :)
Pri pohľade na zasneženú zjazdovku viacerí skonštatovali, že ju našimi autami ,,nedáme" a tak som sa vybral na ,,prieskum". Nakoniec to nebolo až také drastické a všetci sme ju postupne ,,pokorili" a vyšli až na vrchol zjazdovky. Niektorým sa jazda zapáčila až tak, že si obratom dali repete :)  No a Karči sa nám snažil ukázať, ako sa dajú spraviť Touaregom ,,hodiny" na snehu :D
Nasledoval zostup do Lazov pod Makytou, kde sme sa vydali otestovať  lesnú zvážnicu k česko-slovenským hraniciam na Papajské sedlo.
Vyzimený sme sa vrátili do hotela Čertov prehriať si telá do vyhrievaných bazénov v hoteli, kde nás privádzali do popuku Luboš s Karčim
Po wellness sme sa presunuli do reštaurácie, kde sme mali už pripravenú spoločnú večeru a prípitok...nasledovalo pozeranie videí a fotografií z našich spoločných akcií a rozoberanie rôznych zážitkov a tém..
Po druhej večeri cca o 22 hodine sme sa presunuli ku nám na apartmán, kde pokračovala voľná zábava až skoro do 2 hodiny :).
Veľká škoda, že sme v dobrej nálade zabudli v noci odpáliť ohňostroj :(  (Zistili sme to až ráno pri balení ) ..otázne je, kto by toho bol ešte v noci schopný :)
Na 9 hodinu sme si dohodli spoločné raňajky, po ktorých nasledovalo lúčenie s prianím pekných vianočných sviatkov.
Bol to skutočne krásny víkend strávený v prekrásnom prostredí, ale hlavne so SUPER ľuďmi!

..a tí, čo neprišli...prišli o veľa!

Dúfam, že ste už všetci v poriadku dorazili domov

Prihláška člena TCS

prihláška člena

Kontaktujte nás

Dokumenty TCS

Stanovy TCS

Stanovy TCS - 1.pdfStanovy TCS - 2.pdfStanovy TCS - 3.pdfStanovy TCS - 4.pdfStanovy TCS - 5.pdfStanovy TCS - 6.pdf

Notárska zápisnica

Notárska zápisnica 2015-1.pdfNotárska zápisnica 2015-2.pdfNotárska zápisnica 2015-3.pdfNotárska zápisnica 2015-4.pdfNotárska zápisnica 2015-6.pdf