Vážení priaznivci vozidiel Touareg

Veľmi nás teší Váš záujem o vozidlo Touareg, ktoré sa tiež nazýva aj kráľom kategórie vozidiel SUV (Sport Utility Vehicle),  voľne preložené ako aj automobil pre voľný čas. Je to špecifická kategória vozidiel, ktoré vedia prekonať náročnejšie podmienky, ktoré bežný osobný automobil nezvládne. Majú  zvýšenú svetlú výšku a bez problémov zvládnu jazdu stredne ťažkým terénom.  Pri vozidle Touareg ide naviac o vozidlo s nekompromisnými terénnými vlastnosťami a to nielen na poľných a lesných cestách, ale i v skutočnom teréne. Zároveň je však aj pohodlnou luxusnou limuzínou na vašich dlhých cestách, pri jazde mestom a zároveň aj veľmi pohodlným a spoľahlivým vozidlom mimo cesty.

Pokiaľ máte záujem o členstvo v našom klube, zašlite nám vyplnenú prihlášku.
 

Čo pre Vás znamená členstvo v Touareg Club-e Slovakia?:

- možnosť predvedenia jazdy s vozidlom v neštandardných podmienkach, ako sú terén, voda, sneh, poľadovica a to na našom vozidle, alebo v prípade záujmu aj na Vašom vozidle
- možnosť zúčastniť sa zaujímavých stretnutí – spoločné stretnutia majiteľov vozidiel Touareg na netradičných miestach, ako sú napr. offroad areály, tankodrómy, autokrosové a motokrosové trate a v priateľskej atmosfére si môžete vyskúšať všetko, čo Váš sériový Touareg dokáže. A verte, že toho dokáže skutočne veľa!
- tí z Vás, ktorí túžia zažiť nevšedné dobrodružstvo a tiež užiť si off-road jazdu, sa môžu tešiť na poznávacie expedície, ktorých účelom nie je vozidlá poškodiť, alebo zničiť, ale spoznávať krásy dosiaľ veľmi málo turisticky navštevovaných miest a zároveň si vyskúšať, čo Váš Touareg v skutočnosti dokáže na prašných, kamenistých a horských cestách.
- každý člen klubu obdrží registračnú kartu so svojim menom a poradovým členským číslom. Táto karta je jedinečná a neprenosná.
Stando

Prihláška člena TCS

prihláška člena

Kontaktujte nás

Dokumenty TCS

Stanovy TCS

Stanovy TCS - 1.pdfStanovy TCS - 2.pdfStanovy TCS - 3.pdfStanovy TCS - 4.pdfStanovy TCS - 5.pdfStanovy TCS - 6.pdf

Notárska zápisnica

Notárska zápisnica 2015-1.pdfNotárska zápisnica 2015-2.pdfNotárska zápisnica 2015-3.pdfNotárska zápisnica 2015-4.pdfNotárska zápisnica 2015-6.pdf