Touareg zraz Oslany 2014

Všetkých vlastníkov a tiež priaznivcov vozidiel Touareg by sme radi touto cestou pozvali na Touareg zraz do Oslian pri Partizánskom, ktorý sa bude konať dňa 25.1.2014  v Beckert  Motorsport  aréne  so začiatkom o 10 hodine.

GPS N 48°37´11.00“

        E  18°28´04.00“

Ide o voľné Touareg stretnutie spojené so súťažami a jazdením na autokrosovej trati.

Pripravené máme pre Vás súťaže o vecné ceny v jazde na okruhu na čas, jazde zručnosti a parkovaní s Touaregom II.generácie s nepriehľadnými sklami pomocou Area View J

...takže určite bude zábava J

Pre akčnejších záujemcov je tu možnosť vzájomne si zmerať sily a spoznať hranice svojich jazdeckých schopností na uzatvorenom okruhu, na ktorom trénujú známe slovenské autokrosové esá, či už na vlastnom vozidle, alebo je tu možnosť zapožičať si priamo v aréne pretekársky špeciál. Trať je dlhá do 1000 m a široká 15 - 20 m a so svojim štvormetrovým prevýšením dosť náročná na techniku jazdy.

Pokiaľ sledujete rôzne testy vozidiel SUV od Rasťa Chválu pre AUTO.sme.sk, tak v Oslanoch v auguste roku 2012 hľadal odpoveď na otázku, ktoré SUV si vybrať na časté výlety mimo vozovku s prekonávaním ťažšieho terénu, a zároveň na komfortnú prepravu počas pracovných ciest.... či vraj  ,,skromnejší“ Touareg, alebo okázalejší, ale technológiami viac prešpikovaný Mercedes ML .

https://tv.sme.sk/v/24862/test-hladame-najlepsie-suv-na-pieskovisko.html

Vstupné do areálu Beckert  Motorsport  arény  je 30,- € na vozidlo s vodičom.

V cene je zahrnuté vstup na trať a občerstvenie pre vodiča..t.j. pečená klobása+chlieb, nealko nápoje/pivo, káva, slané pečivo.

Starava pre posádky bude zabezpečená cateringovou spoločnosťou v bufete priamo v aréne iba na základe Vašej požiadavky pri registrácii. Cena za občerstvenie je 10,-€ na osobu. Deti do 6 rokov majú občerstvenie grátis a deti od 6 do 12 rokov 5,-€.

V prípade záujmu je tu možnosť prenájmu pretekárskeho špeciálu na 10 okruhov + nealko nápoj + pamätný pohár, zapožičanie hygienickej kukly a prilby za cenu 30€+DPH pre dospelú osobu a 15€+DPH pre dieťa(malá bugina)

Stanislav Krajmer

Touareg Club Slovakia

Svoju účasť, počet osôb a tiež požiadavku na zabezpečenie stravy je NUTNÉ !!! potvrdiť registračným formulárom na www.touaregclub.sk (stretnutia-Touareg zraz Oslany) v SS, alebo na s.krajmer@touaregclub.sk

Prihláška člena TCS

prihláška člena

Kontaktujte nás

Dokumenty TCS

Stanovy TCS

Stanovy TCS - 1.pdfStanovy TCS - 2.pdfStanovy TCS - 3.pdfStanovy TCS - 4.pdfStanovy TCS - 5.pdfStanovy TCS - 6.pdf

Notárska zápisnica

Notárska zápisnica 2015-1.pdfNotárska zápisnica 2015-2.pdfNotárska zápisnica 2015-3.pdfNotárska zápisnica 2015-4.pdfNotárska zápisnica 2015-6.pdf