Pozvánka

Touareg Club Slovakia v spolupráci s Porsche Slovakia, spol. s.r.o. importérom značky Volkswagen pre Vás aj v tomto roku pripravil malý darček pri príležitosti konania autosalónu v Bratislave.

Všetci členovia a tiež naši priaznivci vlastniaci vozidlá Touareg a Amarok, ktorí sa zúčastnili niektorej z našich klubových akcií, majú od nás vstup dňa 18.4.2015 na autosalón grátis! Samozrejme pre všetkých, ktorí s nami prídu spoločne v kolóne od  Zlatých pieskov bude zabezpečené VIP strážené parkovanie priamo v areáli výstaviska Incheba, a.s., aby sme mohli opäť parkovať všetci na jednom mieste.

Spoločné stretnutie bude na čerpacej stanici Slovnaft Ružinov pri Zlatých Pieskoch na vjazde do Bratislavy o 11:00 hodine. Tu Vám odovzdáme vstupenky a následne sa presunieme na výstavisko Incheba Expo Bratislava.
Po spoločnej návšteve expozície Volkswagen a malom občerstvení, nasleduje voľný program.

Komu daného programu a vystavovaných vozidiel bude málo, tak sme pripravili ešte malé prekvapenie na Záhorí. Bližšie info neskôr.

Tešíme sa na Vás.

Touto cestou sa chceme veľmi poďakovať Marekovi Chovancovi z Porsche Slovakia, spol. s r.o. za podporu nášho klubu a tiež za vstupenky.
Ďakujeme!

Ďalšie info bude pridávané postupne.

Prihláška člena TCS

prihláška člena

Kontaktujte nás

Dokumenty TCS

Stanovy TCS

Stanovy TCS - 1.pdfStanovy TCS - 2.pdfStanovy TCS - 3.pdfStanovy TCS - 4.pdfStanovy TCS - 5.pdfStanovy TCS - 6.pdf

Notárska zápisnica

Notárska zápisnica 2015-1.pdfNotárska zápisnica 2015-2.pdfNotárska zápisnica 2015-3.pdfNotárska zápisnica 2015-4.pdfNotárska zápisnica 2015-6.pdf