Registračný formulár

Registračný formulár je už vytvorený a zverejnený bude v piatok podvečer, kedy sa spustí oficiálna registrácia. Nakoľko chceme umožniť rovnakú možnosť pre registráciu všetkým záujemcom, keďže na sociálnych sieťach sa informácie šíria oveľa rýchlejšie.
Veríme, že Vás malá súťaživosť o 10 prvých registrácií o jazdu s víťazom Cross Country Rallye Majstrovstiev strednej Európy v maratónskych automobilových súťažiach v kategórii TH - sériové vozidlá bez homologizácie z roku 2013, ktoré organizuje Medzinárodná automobilová federácia FIA, s Ľubošom Paškom na vozidle Volkswagen Touareg, zaujme a bude táto jazda pre Vás skutočným cenným darčekom a zážitkom na celý život.
Držíme Vám všetkým palce pri registrácii!
Prvé miesto získali ako vôbec prvý slovenský tím v histórii.

Kto nebude v prvej 10. registrovaných, nemusí zúfať ;) 
Je tu ešte ďalšia možnosť, ako zažiť neskutočnú dávku adrenalínu v kokpite špeciálne upraveného Touarega s Lubošom Paškom. A tou je výhra v niektorej zo súťaží zručnosti počas priebehu akcie. Tu bude k dispozícii ďalších 10 výherných jázd.
Žiaľ nie na každého sa usmeje šťastie, ale samozrejme že všetkým súťažiacim budeme držať palce!

Prihláška člena TCS

prihláška člena

Kontaktujte nás

Dokumenty TCS

Stanovy TCS

Stanovy TCS - 1.pdfStanovy TCS - 2.pdfStanovy TCS - 3.pdfStanovy TCS - 4.pdfStanovy TCS - 5.pdfStanovy TCS - 6.pdf

Notárska zápisnica

Notárska zápisnica 2015-1.pdfNotárska zápisnica 2015-2.pdfNotárska zápisnica 2015-3.pdfNotárska zápisnica 2015-4.pdfNotárska zápisnica 2015-6.pdf